Омелян розповів про метро до Борисполя
Загрузка плеера...

Новий сміливий прогноз щодо розширення транспортної інфраструктури столиці дав міністр Володимир Омелян. Чиновник заявив, що за два роки можна буде поєднати Київ і аеропорт "Бориспіль" за допомогою так званого легкого метро. Залізничні колії прокладуть по поверхні землі.

Щоправда, для реалізації проекту треба завершити переговори з китайськими інвесторами. Омелян вважає, що побудувати легке метро можна за півтора роки, проте ще приблизно півроку доведеться витратити на підготовку технічної документації.

Цей проект повинен розвантажити дорогу, що поєднує Бориспіль зі столицею. У Міністерстві інфраструктури вважають, що після заходу лоукостів на український ринок кількість пасажів різко збільшиться. Очільник Міністерства заявив, що ціна на проїзд у новому виді транспорту буде досить доступною.

Нагадаємо, раніше поєднати столицю з міжнародним аеропортом планували за допомогою "Повітряного експресу". Роботи з прокладання підземного залізничного маршруту не були виконані належним чином. Керівництво держпідприємства, яке займалось будівництвом експресу, було викрито у корупції (розтрата 82 млн грн).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram