Польський рокер йде з "Укрзалізниці"
Загрузка плеера...

Заповітна мрія міністра інфраструктури Володимир Омеляна нарешті збулася. Поляк Войцех Балчун залишає посаду голови "Укрзалізниці". Про це, відкриваючи засідання уряду, повідомив прем’єр Володимир Гройсман.

Очільник Кабінету Міністрів підкреслив, що рішення подати у відставку Балчун ухвалив "абсолютно самостійно", і зробив він це через "особисті обставини". Гройсман подякував рок-музикантові за проведену роботу, зазначивши, що в "Укрзалізниці" за цей час відбулися "в тому числі і позитивні зміни – хто би що не казав". Володимир Борисович також висловив надію, що поляк погодиться залишитися радником голови підприємства та займатиметься міжнародною координацією.

Тимчасовим виконувачем обов’язків керівника компанії-перевізника буде призначено першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова. Наразі він є головою наглядової ради. Одразу після цього уряд має намір оголосити відкритий конкурс з пошуку нового очільника "Укрзалізниці".

Цікаво, що ще зранку 9 серпня відставку Балчуна через Facebook анонсував заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram