У поліції зросли "хабарні тарифи"
Загрузка плеера...

Українська поліція, якій нещодавно виповнилося два роки, має детально розписану тарифну сітку хабарів. Про це заявляють жертви правоохоронців-корупціонерів у різних регіонах держави. Найбільш обурює те, що, порівняно з минулим роком, "вирішити питання" стало дорожче у два, а подекуди й у три-чотири рази.

Скажімо, за відмову від порушення кримінальної справи доведеться викласти близько 5 тисяч доларів, а ще рік тому "людей у чорному" вдовольняла сума вдвічі менша. Закриття провадження коштує 6 тисяч у американській валюті, хоча раніше вистачало й двох. Повернення прав обійдеться п’яному водієві у 15 тисяч гривень, в той час як у 2016-му за це копи брали 4 тисячі.

Поліцейські, яких все ж вдається спіймати на гарячому, свої дії пояснюють зазвичай однаково. Мовляв, брав хабар, бо зарплата невисока, хотілося жити краще, бо змушують платити за розбитий службовий автомобіль тощо. При цьому більшість з перевертнів у погонах – колишні співробітники міліції, яких до лав нового органу взяли через брак кадрів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram