Суд арештував майно нардепа Полякова
Загрузка плеера...

Солом'янський районний суд Києва наклав арешт на всю нерухомість, якою володіє народний депутат Максим Поляков згідно з декларацією та реєстром майнових прав.

Як зазначив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, арештовані також на автомобіль BMW, кошти та годинник політика. Однак служителі Феміди відмовилися арештовувати те майно парламентарія, яке перебуває у спільній власності.

Водночас стало відомо, що Солом’янський райсуд столиці переніс на 18 серпня продовження розгляду клопотання САП про стягнення у дохід держави застави Полякова через те, що він відмовляється носити електронний браслет. Відповідне рішення ухвалили у зв’язку з тим, що свідок сторони обвинувачення не зміг прибути в суд.

Нагадаємо, що Поляков разом із парламентарієм Бориславом Розенблатом є фігурантом справи стосовно незаконного видобутку бурштину.

Полякова підозрюють в отриманні 7,5 тис доларів хабара за посередництва помічниці за внесення змін до законодавства щодо оподаткування видобувачів сонячного каменю та звільнення від податку при ввезенні обладнання для промислового видобутку бурштину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram