Міхо пішов в атаку на урядовців
Загрузка плеера...

Тонеш сам – тягни на дно й інших. Саме таким принципом, судячи з усього, керується колишній губернатор Одеської області Михеїл Саакашвілі. Позбавлений українського паспорта політик вирішив, що не має бути один у своїй біді, і закликав Петра Порошенка відібрати громадянство у міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

За словами Саакашвілі, урядовець, що є етнічним росіянином, має паспорт країни-агресора. На додачу до цієї інформації екс-президент Грузії хвалиться, що говорить українською мовою краще за Клімкіна. Міхо вважає, що Порошенко може розглянути питання позбавлення очільника МЗС громадянства після того, як , цитуємо, "вдосталь скористається його послугами".

У відповідь на закиди Саакашвілі Павло Клімкін написав у Twitter, що єдиною батьківщиною для нього була, є і буде Україна. На відміну від декого, міністр "не колекціонує паспорти та брехню". І залишати територію країни Клімкін не має наміру "за жодних умов".

Нагадаємо, що наразі Саакашвілі перебуває у Литві, де нібито розробляє план повернення в Україну. Влада заявляє, що перетнути кордон політику не вдасться.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram