НАБУ підозрює у злочинах трьох посадовців НАЗК
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро підтвердило розслідування трьох кримінальних проваджень проти посадовців Нацкомісії з запобігання корупції. ЗМІ повідомляють, що така інформація надійшла у відповідь на запит журналістів.

Зазначимо, що ці розслідування не пов'язані з нарахуванням та виплатою зарплат і премій керівництву НАЗК. Прізвища підозрюваних у НАБУ не стали називати. Проти двох чиновників відкрито провадження за фактом можливої розтрати бюджетних коштів та зловживання службовим становищем. Ще одну посадову особу підозрюють у порушенні правил декларування – а саме у внесенні недостовірної інформації. Голова Нацагентства з запобігання корупції Наталя Корчак також заявила, що не знає, кого саме підозрюють детективи. Жодному з трьох посадовців ще не оголосили про підозру.

У антикорупційному бюро пояснили, чому Головний підрозділ детективів не займається зарплатами та преміями голови та членів НАЗК. Хоча Кабінет Міністрів і не надавав дозвіл на нарахування виплат, проте, через колізії у законодавстві, виплату грошей змогли здійснити. У НАБУ зазначили, що звернулись до державної служби для усунення можливості таких виплат у подальшому.

Раніше в антикорупційному бюро повідомляли, що перевірити законність виплат керівництву НАЗК вирішили через численні публікації у ЗМІ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram