"Реал" розпочав сезон по-королівському

Мадридський "Реал", що став першою командою в історії, яка спромоглася захистити титул переможця Ліги чемпіонів, не збирається зупинятися на досягнутому. Другий рік поспіль "вершкові" починають європейський сезон з перемоги у Суперкубку УЄФА.

"Манчестер Юнайтед" Жозе Моурінью зробив ставку на новачків: з перших хвилин на поле стадіону у столиці Македонії Скоп’є вийшли Ромеро Лукаку, Віктор Ліндельоф та Неманья Матіч. У першому таймі вкладених в них коштів гравці не виправдали. Мадридці почували себе на половині поля суперника аж надто вільно, і на 24-ій хвилині Каземіро відкрив рахунок, скориставшись передачею Карвахаля. Усе б нічого, але гол було забито з очевидного офсайду – очевидного для усіх, окрім бригади арбітрів.

Після перерви "червоні дияволи" активізувалися, але все одно пропустили вдруге. Іско обігрався в "стіночку" з Гарретом Бейлом та розстріляв Давіда Де Геа. Валлієць міг остаточно поховати шанси манкуніанців, але влучив у поперечину. Натомість Ромеро Лукаку все ж відзначився першим голом у футболці "Юнайтед": бельгієць вдало зіграв на добиванні. Зрівнювати рахунок після геніального пасу Мхітаряна міг Маркус Рашфорд, втім, юніор Кейлора Наваса не обіграв. Кріштіану Роналду, що вийшов на заміну ближче до фінального свистка, запам’ятався кількома заробленими фолами, що допомогли мадридцям потримати м’яч у себе та не дати можливість суперникам провести фінальний штурм.

2:1 на користь "королівського клубу" – цілком закономірний результат, враховуючи величезні проблеми "Ман Ю" як в обороні, так і в атаці. Зінедін Зідан виграє вже шостий турнір із восьми, в яких він брав участь як тренер.