Столичним туристам запропонують ID-картки
Загрузка плеера...

Керівник управління туризму Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко заявив, що невдовзі гостям столиці пропонуватимуть придбати туристичну ID-картку. За її допомогою можна буде легко зорієнтуватися в місті, дізнатися про цікаві місця, проїхати у громадському транспорті та отримати знижки у різноманітних закладах.

Картка Kyiv Pass буде діяти 24, 48 або 72 години з моменту активації – залежно від вартості. Розповсюджуватимуть її у аеропортах, готелях та туристичних інформаційний центрах. Орієнтовно базовий пакет послуг включатиме відвідування 20 музеїв та 8 галерей, 2 оглядові екскурсії, а також одну перепустку до Київського зоопарку. Окрім того, у перспективі на картку планують записувати певну кількість поїздок у метрополітені.

Поки що невідомо, скільки коштуватиме Kyiv Pass для туристів. Втім, враховуючи обсяг послуг та орієнтованість на іноземців, дешевою вона точно не буде. Викликає сумнів також технічна готовність київських культурних установ до впровадження карткової системи.      

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram