ГПУ стала на бік Пашинського
Загрузка плеера...

Під час розслідування справи щодо стрілянини, яку влаштував народний депутат Сергій Пашинський, Генеральна прокуратура відверто займала сторону парламентарія і не допускала до участі в процесуальних діях В'ячеслава Хімікуса. Про це заявила адвокат потерпілого Марина Парінова.

Вона також оголосила про намір оскаржити постанову про закриття справи, оскільки ГПУ проводила розслідування упереджено. Одним із моментів, який свідчить про це, є процес відтворення обставин і обстановки події.

Парінова стверджує, що ні її, ні підзахисного не запрошували на проведення слідчого експерименту, хоча раніше адвокат Пашинського заявляв, що Хімікус відмовився від участі у цьому процесі.

Крім того, захисник Хімікуса повідомила, що її клієнт відмовився проходити перевірку на поліграфі, оскільки експертизу начебто мала проводити організація, яка створена колишніми співробітниками СБУ і не має ні сертифікатів, ні акредитації.

Нагадаємо, нещодавно ГПУ закрила справу про стрілянину. Слідчі стверджують, що в діях обох фігурантів відсутній склад кримінальних правопорушень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram