Українців позачергово "знімають у Нацгвардію"
Загрузка плеера...

8 серпня в Україні розпочинається позачерговий призов до Національної гвардії. Відповідний указ Президента був оприлюднений ще на початку липня.

Прес-офіцер Нацгвардії Руслан Музичук зазначає, що лави спеціалізованого військового формування МВС можуть поповнити особи у віці від 20 до 27 років, що не мають підстав для відстрочки. Не мають приходити повістки сиротам, медикам, вчителям, священикам, поліцейським, батькам дитини до трьох років, чоловікові вагітної жінки та деяким іншим категоріям громадян. Кожен новий нацгвардієць отримає разову грошову допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів, тобто 3200 гривень.

Нинішній призов проводять у зв’язку з недобором кадрів у травні. Кількість завдань, що постають перед Національною гвардією, постійно збільшується, тому вирішено збільшити й кількість особового складу, що забезпечить їх виконання.

Генеральний штаб підкреслює: жоден зі строковиків не буде нести службу у зоні проведення Антитерористичної операції. Після підготовки усі вони забезпечуватимуть громадський порядок на території областей, де розташовується їх підрозділ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram