"Укрзалізниця": влада готує приховану схему приватизації?
Загрузка плеера...

Кінцевою метою конфлікту між Міністерством інфраструктури та головою "Укрзалізниці" може бути боротьба за право приватизації компанії.

Руслан Бортнік, політолог:

"Ті ідеї, які сьогодні звучать, ті законопроекти, які готуються стосовно "Укрзалізниці" по так званій корпоратизації – це прихована схема приватизації "Укрзалізниці", при якій активи – бізнесу, а пасиви – державі. От за що насправді стратегічно іде боротьба".

Нагадаємо, минулого тижня загострився конфлікт між міністром інфраструктури та головою "Укрзалізниці", яка була виведена з підпорядкування відомства іще у січні. У протистояння втрутилася Генеральна прокуратура України. Юрій Луценко виступив на боці міністра Омеляна, а військовий прокурор Анатолій Матіос – голови "Укрзалізниці". В результаті підприємство через суд повернули у підпорядкування Мінінфраструктури.

Руслан Бортнік, політолог:

"Сьогодні розклад приблизно такий: Луценко з Омеляном намагаються позбутися Балчуна, Гройсман намагається використати цю ситуацію, як він використовував таку ж кризу у Державній фіскальній службі. Намагається посадити там свою людини, тому що Гройсман сьогодні активно будує свій політичний клан в системі органів виконавчої влади".

За словами експерта, озвучені звинувачення та погрози кримінальними справами – це елемент боротьби за контроль на цією компанією.

Руслан Бортнік, політолог:

"Тим паче напередодні 2019 року. Вибори, до яких "Укрзалізниця" може стати не лише фінансовим локомотивом для будь-якої політичної партії, але може стати і серйозним адміністративним ресурсом. Адже на "Укрзалізниці" працює близько 300 тисяч українських громадян".

ПАТ "Укрзалізниця" почало господарську діяльність 1 грудня 2015 року, зареєстровано у листопаді 2015 року у рамках корпоратизації. Засновник – держава Україна в особі Кабінету Міністрів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram