Проти верхівки НКРЕКП порушили справу через тарифи
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро України підозрює керівництво НКРЕКП у тому, що вони сприяли штучному завищенню тарифів в інтересах енергогенеруючих компаній. Детективи Ситника вважають, що формула "Роттердам+", яка збільшує вартість електроенергії, була необґрунтовано використана для розрахунку оптової ринкової ціни.

Через це державна компанія "Енергоринок" закупила електроенергію за більш високою ціною, а енергогенеруючі компанії отримали надприбутки ("Центренерго, "Дніпроенерго", "Східенерго", "Західенерго", "Донбасенерго").

Через зловживання службовим становищем НАБУ відкрило кримінальне провадження проти керівника Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, та її членів. Антикорупційне бюро звернулось до суду з проханням надати доступ до документів деяких компаній, проте Солом'янський райсуд столиці відхилив це клопотання.

Нагадаємо, місяць тому цей суд дозволив детективам НАБУ опрацювати документи НКРЕКП, хоча тоді голова Нацкомісії Дмитро Вовк намагався завадити цьому.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram