"Нафтогаз" відповів Насалику: з транзитом все ok
Загрузка плеера...

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" погодила обрання нового президента компанії "Укртрансгаз" – саме це дочірнє підприємство "Нафтогазу" займається транзитом і транспортуванням палива. Тепер "Укртрансгаз" очолить поляк Павло Станчак.

У "Нафтогазі" також відреагували на критику з боку міністра енергетики. Насалик негативно оцінив скорочення інвестицій у газотранспортну систему, зазначивши, що це може погано вплинути на транзит газу.

У "Нафтогазі" заперечили, що обсяг вливань в українську ГТС, навпаки, зростає. Юрій Вітренко, комерційний директор корпорації, заявив, що рівень інвестування збільшився більш ніж в 2,5 рази. Представник "Нафтогазу" припустив, що міністр зробив свою заяву помилково. Або, вважають у корпорації, Ігор Насалик намагався натякнути на ще більше фінансування газотранспортної системи. У будь-якому разі, у компанії вважають недоречними побоювання за транзит палива.

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв на своїй сторінці у Facebook нагадав, що минулого року висловлювання міністра енергетики вже нашкодили. Коболєв впевнений, що тоді ціни на газ у Європі виросли саме через побоювання Насалика щодо недостатньої кількості газу у підземних газосховищах. Голова правління "Нафтогазу" додав, що це коштувало державі кількох десятків мільйонів доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram