Омелян розкошує на турецькому курорті
Загрузка плеера...

Перша половина політичного сезону видалася для міністра інфраструктури Володимира Омеляна дуже непростою. Доводилося постійно воювати то за "Укразалізницю", то за вихід на український ринок компаній-лоукостерів. Ворогів чиновник нажив чимало. За таких умов йому просто необхідна була відпустка.

Омелян вирушив до сонячної Туреччини та поселився в одному з найрозкішніших готелів курортного міста Бодрум. Вартість однієї ночі у ньому складає більше 30 тисяч гривень. За інформацією одного з вітчизняних видань, яке якраз і відшукало міністра в Туреччині, разом з вартістю перельоту Омелян заплатив вже понад 500 тисяч гривень. І все б нічого, але звідки у політика такі гроші – рішуче не зрозуміло.

Згідно з декларацією за 2016 рік, дохід очільника Мінінфраструктури склав близько 290 тисяч у національній валюті. По суті, єдине джерело коштів для нього – це заробітна плата держслужбовця. Тож де він узяв півмільйона на дорогий відпочинок – загадка. Саме та загадка, яку повинні розгадати антикорупційні органи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram