США готові до діалогу з КНДР
Загрузка плеера...

Вашингтон готовий вести переговори із Пхеньяном за умови, що Північна Корея припинить випробування своїх балістичних ракет. Про це заявив державний секретар США Рекс Тіллерсон.

Він також зауважив, що наразі не було тривалого проміжку часу, протягом якого влада КНДР не використовувала б якихось провокацій у вигляді нових запусків.

Тіллерсон також наголосив, що нещодавнє одноголосне схвалення нових санкцій проти Північної Кореї Радбезом ООН – це сигнал, що все міжнародне співтовариство вважає дії КНДР Пхеньяна неприйнятними, а має стати без'ядерною державою.

Водночас влада КНДР пригрозила Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй "фізичними діями" у відповідь на введення нових обмежувальних заходів. Санкції ООН названо "терористичним актом". Досі невідомі якісь конкретні кроки ,які планує зробити офіційний Пхеньян.

Нагадаємо, що 5 серпня Радбез ООН одноголосно проголосував за посилення санкцій щодо КНДР. Північній Кореї забороняється експорт вугілля, заліза, залізної руди, свинцю, свинцевої руди, а також морепродуктів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram