Львівський бронетанковий заплатить 10 мільйонів
Загрузка плеера...

Столичний суд ухвалив рішення про стягнення 10 млн грн з держпідприємства "Львівський бронетанковий завод". Ці гроші підприємство має заплатити за невиконання зобов'язань перед Міністерством оборони України.

Справа в тому, що наприкінці 2015 року Міноборони уклало з бронетанковим заводом контракт на виготовлення і поставку десяти тактичних бойових машин "Дозор-Б". Роботи тривали довше, ніж було передбачено договором. Крім того, витрати підприємства виявились меншими, ніж перерахована міністерством передоплата. Завод не став повертати уряду різницю (близько 6,5 млн грн).

Тепер, за рішенням суду, Львівський бронетанковий повинен повернути ці гроші до бюджету. До того ж, завод зобов'язали виплатити понад 3 млн грн за несвоєчасне виконання замовлення. Позов проти підприємства подала військова прокуратура.

Нагадаємо, у липні детективи НАБУ затримали директора Львівського бронетанкового за підозрою у розтраті державних коштів. Чоловіка було відсторонено від посади. Згодом підозрюваний вийшов під заставу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram