Головні події 7-8 серпня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 7-го до ранку 8 серпня 2017 року:

Ердоган знову звинувачує Німеччину

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган звинуватив Німеччину у підтримці тероризму, оскільки Берлін не видав Анкарі запитуваних підозрюваних. Президент зазначив, що Анкара передала німецькій стороні "4500 досьє" на обвинувачених у злочинах громадян Туреччини, які переховуються в Німеччині.

Розенблат підтвердив, що здав паспорти

Народний депутат Борислав Розенблат здав усі свої паспорти і не планує залишати територію України в разі схвалення парламентом його затримання. Політик розповів, що має нерухомість у Німеччині, але не уникатиме слідчих дій. Він звинуватив слідство у провокації злочину й буде доводити це в суді.

Кенія обирає владу країни

У Кенії розпочалися загальні вибори. Громадяни голосуватимуть за кандидатів на пост президента, парламентаріїв та місцеві органи влади. У країні працює майже 41 тис. виборчих дільниць. Загалом на 1882 виборчі посади претендують понад 14,5 тис. кандидатів, висунутих 64 партіями.

Львівський бронетанковий оштрафували

За несвоєчасне виготовлення і поставку бойових машин "Дозор-Б" Львівським бронетанковим заводом у державний бюджет України стягнуто 9,8 млн грн. Як повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України, таке рішення ухвалив Господарський суд Києва за позовом відомства.

США готові поговорити з КНДР

Вашингтон готовий вести переговори з КНДР за умови, що Пхеньян припинить випробування балістичних ракет, про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон. На питання, скільки часу має пройти від припинення випробувань до початку переговорів, Тіллерсон заявив: "Ми дізнаємося, коли побачимо це".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram