"Київавтодор" готує капремонт Ярославового Валу
Загрузка плеера...

"Київавтодор" оголосив тендер на капітальний ремонт однієї з найдавніших вулиць столиці – Ярославового Валу. 14 серпня має відбутися конкурс, на якому визначать компанію-підрядника, що за 9 місяців повинна буде повністю замінити дорожнє покриття, привести до ладу тротуари та бордюри, а також нанести нову розмітку. Вартість робіт – майже 27 мільйонів гривень.

Цікаво, що повідомлення про тендер з’явилося буквально на наступний день після публікації організацією "Агенти змін" висновків проведеного аналітичним центром CEDOS дослідження вулиці. Виявилося, що на Ярославовому Валу наявне критично нераціональне використання простору. Тротуари займають лише 33% ширини, в той час як кількість пішоходів у годину пік у 4,5 рази більша, аніж одиниць автотранспорту.

На жаль, "Київавтодор" зауваження активістів не врахував. Реконструкція не передбачає зміни планування вулиці. Тож людям, що пересуваються пішки, доведеться й надалі користуватися надто вузькими тротуарами, на які деякі недобросовісні водії ще й паркують свої автівки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram