До кінця року курс перейде позначку 28 грн/долар
Загрузка плеера...

Експерти прогнозують збільшення курсу до кінця року до рівня 28 гривень за долар.

Олег Пендзін, економіст:

"Сьогодні ми маємо курс на рівні 25,6-25,7 грн/дол. в обмінниках. На міжбанківському ринку 25,9-26 грн/дол. Проте середній річний курс у бюджеті на 2017 рік був закладений на рівні 27,2 грн/дол. Тому, якщо ми просто порахуємо очікуваний курс до кінця цього року, щоб ми вийшли на середні цифри по курсу, ми будемо мати 28, 28,2, 28,3, 28,4, 28,5".  

За прогнозами експертів, тенденція по укріпленню гривні зупиниться наприкінці літа і він поступово почне наближатися до показників початку року на рівні 27 гривень за долар.

Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників:

"Мы, например, получили для себя косвенный показатель через данные Всемирного банка. Увидели первую половину 2017 года и поняли, что у нас однозначно будет падение гривни минимум на 5-7%. Потому что все выплаты, которые мы производим – минимальная заработная плата, средняя заработная плата, а с осени еще и пенсия, – приводят к тому, что гривни становится больше, а валютные поступления в нашу страну не растут".  

Окрім цього, на друге півріччя припадають виплати України по кредитах Міжнародного валютного фонду, що також вплине на зростання курсу і, у свою чергу, співпаде із запланованими у державному бюджеті на 2017 рік показниками.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram