Суд залишив Полякову і Розенблату лише готівку
Загрузка плеера...

Майно народних депутатів Борислава Розенблата та Максима Полякова заарештовано. Відповідне рішення ухвалив Солом'янський райсуд столиці за клопотанням антикорупційної прокуратури. Щоправда, клопотання було задоволено лише частково, оскільки служителі Феміди не стали арештовувати готівку, яку народні обранці зазначили у своїх деклараціях. Втім, перелік майна, до якого застосовують рішення суду, все одно вражає.

Так, у Розенблата арештовано житловий будинок, нежитлове приміщення та земельну ділянку на Житомирщині. Крім того, суд наклав арешт на комплекс споруд в Україні, половину житлового будинку і землю у Німеччині. Під санкції потрапили також акції парламентаря у п'яти компаніях та активи, які Розенблат зберігав на банківських рахунках. Проте у нардепа залишилось близько 1,7 млн дол. Саме цю суму народний обранець вказав у е-декларації.

У Максима Полякова лишилось ще менше – усього 270 тис. дол., понад півмільйона гривень, годинник та кілька коштовних прикрас. У нього заарештували лише одну земельну ділянку та автомобіль.

Зазначимо, що одночасно стало відомо про аналогічне судове рішення у ще одній гучній справі. ЗМІ з посиланням на адвоката Романа Насірова поширили інформацію про арешт всього нерухомого майна, яке належало відстороненому голові ДФС. У декларації чиновника зазначено, що йому належать більше 20 земельних ділянок.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram