Нардепам пропонують позбутися санаторіїв
Загрузка плеера...

З 2014 року народні депутати України позбавлені пільг на путівки до санаторіїв. Втім, це не заважає парламенту мати в своєму управлінні одразу кілька оздоровчих закладів. Зокрема, за інформацією Апарату Верховної Ради, на балансі перебувають пансіонат матері та дитини "Таврійські зорі", комплекс "Затока" у Скадовську, а також бази відпочинку "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця".

У 2017 році послугами цих санаторіїв скористалися усього-на-всього 10 народних обранців: четверо з нинішнього восьмого скликання та шестеро з попередніх. Очевидно, парламентарі надають перевагу розкішним курортам та дорогим готелям. Виникає питання: а нащо тоді взагалі витрачати бюджетні кошти на утримання закладів?

Комітет виборців України вважає, що санаторії у власності Верховної Ради – це рудимент радянського минулого. Тож їх варто продати на відкритому конкурсі. От тільки чи дослухаються у будівлі під куполом до порад активістів – загадка. Адже якщо не буде баз відпочинку – то й не буде можливості красти гроші, виділені на їх функціонування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram