Французи проти офіційного статусу дружини Макрона
Загрузка плеера...

Французи виступили проти того, щоб направляти бюджетні кошти на утримання дружини президента Емануеля Макрона. Відповідна петиція набрала вже більше 200 тисяч підписів. Ініціатором ідеї став актор, художник та активіст Пол Валетт.

Справа в тому, що президент Франції запланував надати дружині офіційну посаду першої леді. Такий крок передбачає створення окремого офісу, набір штату працівників та офіційну зарплату, яку отримувала б Бріджит Макрон.

Зазначимо, що голова держави раніше заявляв, що становище першої леді зараз визначене не досить чітко. Дружина президента не має офіційного статусу, проте у бюджеті все одно закладені витрати на її утримання – близько 450 тисяч євро на рік. Автори петиції вважають, що цього більш ніж достатньо.

У зверненні до президента також зазначено, що у держави є більш нагальні потреби. Крім того, Макрону нагадали, що лише кілька днів тому парламент Франції підтримав закон, що забороняє депутатам брати на роботу родичів. У президента поки не прокоментували петицію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram