Музикант заявив, що в Україні нема вакцини від сказу
Загрузка плеера...

Під час спалаху захворювання на ботулізм найнагальнішою проблемою було отримання вакцини від цієї хвороби. Невдовзі після того, як програма розвитку ООН надала Україні необхідні медпрепарати, виявилось, що серед запасів медикаментів бракує ще однієї вакцини. Про проблему заявив лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин.

Він розповів про прикрий випадок, який стався з ним під час велопрогулянки. На музиканта напав пес і покусав його. Тоді Харчишин за правилами звернувся до медиків, аби провести вакцинацію від сказу. Та виявилось, що ліків в Україні немає. Натомість співакові порадили про всяк випадок придбати препарат від правця – адже такі ліки знайти цілком реально. Крім того, лікарі порадили пацієнту протягом 10 днів спостерігати за собакою, аби переконатись, що тварина не хвора на сказ.

Харчишин додав, що вакцину від сказу шукали як у приватних, так і в державних клініках столиці, це не дало жодного результату. Втім, згодом музикант додав, що таки знайшов препарат, проте, вірогідно, він був контрабандний. Підписники співака підтвердили, що й самі стикались з аналогічною проблемою. Деякі стверджують, що вакцина в Україні є, проте її дуже мало, і лікарі стараються робити поменше ін'єкцій.

Представники держави поки ніяк не відреагували на інцидент.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram