"Безвізові бабусі" повернулися додому
Загрузка плеера...

Минулого тижня фотографії українських пенсіонерок, що вишикувалися на посадку до літака у аеропорту "Бориспіль", буквально "розірвали" Інтернет. Користувачі сміялись: "Ось він, справжній безвіз!" Одразу почали з’являтися версії, нащо бабусі вирішили відправитися у подорож: за голландською картоплею на розсаду чи за морквою, яка у Європі на 15 копійок дешевше, аніж у нас.

Насправді ж старенькі несли Старому Світу вітчизняну культуру. Ансамбль "Берегиня" взяв участь у фольклорному фестивалі, що відбувався в Угорщині. Запросив їх туди музикант Бот Міклош, він же допоміг оформити біометричні паспорти, бо ж коштів у мешканок села Козацьке Чернігівської області не було.

Повернення бабусь додому стало ледь не більшою подією, ніж зустріч національної олімпійської збірної. У аеропорту ансамбль не припиняв співати і навіть кинувся в танок, незважаючи на поважний вік. Стареньким аплодували усі, а зняти це видовище на мобільний телефон зупинилися навіть пілоти. Коли ж героїнь запитали, як їм Європа, то одна з них просто сказала: "Побували в раю".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram