Саакашвілі у багажнику не поїде
Загрузка плеера...

Михеїл Саакашвілі може бути спокійний: екстрадиція з Польщі до Грузії йому поки не загрожує. Депутатка Сейму Малгожата Госевська повідомила, що офіційний Тбілісі не надсилав до Варшави запитів щодо видачі політика, проти якого на батьківщині порушено кілька кримінальних справ.

Більш того, польська обраниця запевняє, що Саакашвілі є другом її країни, а влада та народ ставляться до нього з тією повагою, на яку він, мовляв, заслуговує своїм внеском у розбудову відносин між двома державами.

Навряд чи екс-президентові Грузії варто розраховувати на подібну підтримку з боку українців. Принаймні, прикордонники хлібом-сіллю Міхо зустрічати точно наміру не мають. Народний депутат Юрій Дерев’янко повідомив, що в ніч на неділю був заблокований пункт пропуску Краковець, оскільки з’явилася інформація про спробу колишнього губернатора Одещини незаконно перетнути кордон. Парламентар навіть пожартував, що Саакашвілі шукали у багажнику його автомобіля.

Втім, сам грузин прагне подорожувати у більш комфортних умовах. В інтерв’ю польським ЗМІ він заявив, що до багажника не полізе, а замість цього буде діяти виключно в рамках закону і повернеться до України не раніше, аніж буде до цього готовий.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram