Коп, що влаштував бійку, – племінник генерала СБУ
Загрузка плеера...

Начальник райвідділу поліції, який влаштував бійку у Кривому Розі, як виявилось, має зв'язки в СБУ. Поліцейський – племінник генерала Василя Пісного. Про це повідомили ЗМІ з посиланням на колишнього речника міністра внутрішніх справ Станіслава Речинського.

Зазначимо, що поліцейського затримали його ж колеги біля одного з криворізьких кафе. У прес-службі поліції повідомили, що правопорушник нецензурно лаявся і зухвало поводився.

Словесна суперечка між поліцейським і іншими відвідувачами переросла в бійку. Копа доправили до місцевого відділу поліції і склали на нього адміністративний протокол. Порушника порядку відсторонили від виконання службових обов'язків.

Станіслав Речинський заявив, що генерал СБУ Василь Пісний зараз намагається загладити інцидент зі своїм небожом, використовуючи свої зв'язки. Пісний очолює управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю. ЗМІ повідомляють, що чиновник володіє чималою нерухомістю, а у 90-х він провів у в'язниці майже півроку, потрапивши туди за підозрою у рекеті. Два роки тому Василь Пісний "засвітився" у бійці з нардепом Парасюком.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram