У Венесуелі придушили повстання проти Мадуро
Загрузка плеера...

У Венесуелі повідомили про придушення повстання військових у місті Валенсія на півночі країни. 6 серпня група чоловіків у військовій формі поширила у мережі відеозвернення з поясненням своїх дій.

Повстанці заявили про початок законного заколоту проти тиранії президента Ніколаса Мадуро. Вони додали, що боротьба проти режиму об'єднує їх з громадянами Венесуели, а їх дії є законними, адже вони спрямовані на відновлення конституційного ладу. Повстанці закликали поліцію та інших військових долучитись до їх протесту. Згодом близько 20 осіб спробували напасти на військову базу і захопити склад з боєприпасами, дві людини загинули.

Один з депутатів від провладної партії назвав ситуацію у Валенсії невдалою "терористичною атакою" і повідомив, що заколот придушили. Згодом у міністерстві оборони Венесуели додали, що затримані повстанці виявились не військовими, а цивільними, а лейтенанта, що очолював людей, назвали дезертиром. В організації повстання влада звинувачує опозицію. Президент країни Ніколас Мадуро вважає, що повстанців фінансували з Колумбії та США.

У Валенсії пройшло декілька демонстрацій на підтримку повстання, проте ці акції скоро розігнали. Масові протести у Венесуелі тривають вже більше чотирьох місяців, заворушення почались у квітні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram