США офіційно виходить з Паризької кліматичної угоди
Загрузка плеера...

Президент Франції Еммануель Макрон нещодавно висловлював сподівання, що його американський колега Дональд Трамп змінить свою думку щодо відмови країни від кліматичної угоди, підписаної у Парижі у 2015 році.

Втім, надії політика виявилися марними. У п’ятницю, 4 серпня, Державний департамент США офіційно повідомив ООН про відкликання підпису під історичним документом.

Паризька угода зобов’язує сторони скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу, а також виділити 100 мільярдів доларів на вирішення екологічних проблем у країнах, що розвиваються. Дональд Трамп вважає, що ці умови суперечать інтересам держави. Сполучені Штати готові розглянути повернення до домовленостей лише у випадку зміни певних положень.

За аналогією із Брекзитом, процес виходу США з угоди не буде блискавичним. Знадобиться щонайменше три роки, аби повністю завершити усі формальності. Увесь цей час країна готова брати участь у засіданнях ООН з питань зміни клімату. Окрім того, Держдеп підкреслює, що Штати безсумнівно підтримують скорочення викидів та збалансований підхід до кліматичної політики.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram