Швейцарський суд відхилив скаргу Мартиненка
Загрузка плеера...

Швейцарський суд відхилив вимоги колишнього народного депутата України Миколи Мартиненка, якого підозрюють у розкраданні державного майна.

Справа в тому, що українські правоохоронці повинні були отримати від колег зі Швейцарії інформацію про рахунки підконтрольної Мартиненку компанії. Вірогідно, що саме сюди переказували хабарі для екс-нардепа. Deutsche Welle з посиланням на судові матеріали повідомляє, що таким чином було переказано близько 6,5 млн євро. Компанія, яка користувалась послугами відомих швейцарських банків, була зареєстрована у Панамі.

Запит про фінансову діяльність панамського підприємства надіслало Національне антикорупційне бюро України. Рішення про передачу даних ухвалили ще у жовтні, проте компанія вирішила оскаржити його у суді. Тепер Федеральний суд остаточно відхилив вимоги позивача.

4 роки тому за вивчення діяльності панамської компанії взялась прокуратура Швейцарії. Втім, тоді тут не змогли знайти спільну мову з Генеральною прокуратурою України. З НАБУ, натомість, швейцарці почали співпрацювати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram