Орендарів Будинку вчителя викинули на вулицю
Загрузка плеера...

Київський Будинок учителя, відомий як місце засідань Центральної Ради, закрили на реставрацію. Припинення роботи закладу стало цілковитою несподіванкою для товариств, що у 2016 році підписали з керівництвом договори оренди, розраховані щонайменше на три роки.

Представники хореографічних шкіл "Кияночка" та "Ювента" стверджують, що ані міська влада, ані адміністрація Будинку вчителя не повідомили їх про закриття. Дітей та їх наставників фактично виставили за двері. Охорона навіть не дозволила їм забрати речі. При цьому президенти громадських організацій переконані, що керівництво Будинку не мало права в односторонньому порядку припиняти оренду. Вони вимагають від міської влади надати інше місце для проведення занять.  

На дверях закладу наразі висить повідомлення, що приміщення не працюватиме лише до 11 серпня. Причина – комплексні наукові дослідження та інструментальні роботи. Танцюристи думають, що у вказаний день Будинок не відчиниться. Мовляв, для дослідних робіт не треба було б зачиняти всі зали та кімнати. Таким чином, під загрозою зриву опинився виступ колективів на чемпіонаті світу з бальних танців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram