Луценка і Котвицького назвали автохамами
Загрузка плеера...

Те, що для вітчизняних чиновників правила дорожнього руху не писані – далеко не новина. А от хто з представників влади є найбільшими автохамами, визначили журналісти одного з Інтернет-видань. Їм вдалося зафіксувати у столиці численні порушення з боку генерального прокурора Юрія Луценка та народного депутата Ігоря Котвицького.

Серед гріхів очільника ГПУїзда по зустрічній смузі та ігнорування дорожньої розмітки. 11 липня, коли Верховна Рада розглядала питання зняття недоторканності з кількох народних обранців, два автомобілі Toyota Camry, якими користується пан Луценко, настільки поспішали доправити генпрокурора до будівлі парламенту, що кілька разів перетнули подвійну суцільну лінію.

Нехтує правилами і соратник Арсена Авакова Котвицький. Його "Мерседес" частенько припаркований у недозволених місцях. З розміткою нардеп теж не дружить. Одного разу журналісти бачили, як він розвертався поруч з меморіалом першим жертвам Революції Гідності прямо на очах у поліціянтів. Втім, патрульні навіть не намагалися зупинити автівку депутата.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram