Не минуло й півроку: "Укрнафті" продовжать ліцензії
Загрузка плеера...

Державна служба геології та надр вирішила на 20 років продовжити ліцензії публічному акціонерному товариству "Укрнафта". Зараз установа готує відповідне рішення щодо продовження спецдозволів.

Конфлікт між нафтовидобувним підприємством та Держгеонадрами триває з початку року. Тоді "Укрнафті" відмовили у продовженні ліцензій через податковий борг компанії. Впродовж кількох місяців ситуація не змінилась, хоча керівництво "Укрнафти" відстояло позицію у суді. До вирішення проблеми намагались долучити також Кабмін і Президента. Через проблеми з ліцензіями було зупинено розробку шести родовищ. Скорочення видобутку почалось наприкінці березня.

Нещодавно керівництво нафтовидобувної компанії зустрілось з представниками Держгеонадр. Прес-служба державного органу повідомляє, що комісія з питань користування надрами винесла позитивне рішення щодо продовження спецдозвілів. Проте в "Укрнафті" стверджують, що, поки немає офіційного наказу, продовжити роботу зупинених родовищ не можуть.

У компанії підрахували, що за цей час втратили більше 400 млн грн. Збитки держави через ненадходження податків становлять 140 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram