День поліції: святкувати особливо нічого
Загрузка плеера...

4 серпня, згідно з Указом Президента України, наша держава відзначає День Національної поліції. Саме цієї дати два роки тому Петро Порошенко підписав закон, що запровадив нову правоохоронну службу замість старої міліції.

Тоді, на початку реформи Міністерства внутрішніх справ, патрульним, за опитуваннями, довіряли близько 80% українців. Зараз цей показник нижчий в декілька разів. За два роки виявилося, що зміни назви та форми службового одягу недостатньо, аби змінити суть. Поліція наразі перебуває у відверто кризовому стані: жорсткий кадровий дефіцит, постійне псування копами матеріально-технічної бази, корупційні скандали, звинувачення у непрофесійних діях, неспроможність патрульних якісно виконувати навіть найпростіші свої повноваження тощо.

Втім, владна верхівка держави намагається робити вигляд, що не помічає усіх перелічених проблем. Петро Порошенко у своєму привітальному слові зазначив, що поліцейські отримали "високу оцінку громадян", а прем’єр Володимир Гройсман подякував кожному патрульному за якісну роботу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram