Данилюк захотів, щоб його перевірили
Загрузка плеера...

Міністр фінансів Олександр Данилюк, якого Генпрокуратура підозрює в ухилянні від сплати податків, попросив ДФС і НАЗК невідкладно перевірити його статки.

На своїй сторінці у Facebook урядовець заявив, що таким чином він хоче розвіяти всі можливі домисли та підозри. Голова Мінфіну звернувся до Державної фіскальної служби з проханням у найкоротший термін перевірити, наскільки повно він сплачував податки.

Прикметно, що за два дні до цього політика обурило рішення суду щодо проведення податкової перевірки. Данилюк стверджує, що прокурори не мають повноважень для призначення такої процедури. Судом, який ухвалив рішення про проведення перевірки, міністр теж не задоволений, адже служителі Феміди не мали права розглядати клопотання від прокуратури. Данилюк взявся оскаржити це рішення. За його словами, перший розгляд апеляції має відбутись у понеділок.

Зрештою, міністр вирішив самостійно подбати про перевірку сплати податків.

Зазначимо, що роботу ДФС координує саме Міністерство фінансів. Данилюк попросив НАЗК надати роз'яснення щодо можливого конфлікту інтересів. Крім того, міністр звернувся до членів Національного агентства з запобігання корупції з проханням оприлюднити результати перевірки його декларації. Голова Мінфіну нагадав, що цю роботу уже повинні були завершити.

Данилюк переконаний, що розслідування проти нього може дестабілізувати ситуацію в Україні, адже скоро держава має провести чергові перемовини з МВФ і вийти на зовнішні ринки капіталів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram