США ще думають про надання летальної зброї Україні
Загрузка плеера...

У Державному департаменті США все ще роздумують з приводу варіанту надання Україні летальної зброї. Про це заявила речниця Держдепу Хізер Нойєрт, коментуючи публікацію в американських ЗМІ про те, що Пентагон уже розробив план з постачання озброєння Києву.

За словами чиновниці, зброю ще не надавали Україні, але не виключають можливості зробити це. Нойєрт зазначила, що "цей варіант залишається на столі", але більше деталей розповісти вона не може.

Напередодні у ЗМІ з'явилася інформація про те, що Пентагон і Держдеп США підготували план поставок Україні летальної зброї, зокрема протитанкових ракетних комплексів.

Крім того, деякі експерти висловлюють думку про те, що Сполучені Штати мають надати Україні статус основного союзника поза НАТО. Цей символічний крок формально закріпить пріоритетність безпеки та іншої допомоги нашій державі.

Раніше Об'єднання друзів України оприлюднило першочергові рекомендації для Конгресу та уряду США щодо надання допомоги Україні. Так, наприклад, у сфері нацбезпеки пропонується надати додаткові антиартилерійські радари, засоби захищеного зв'язку тактичного рівня, безпілотники, броньовані автомобілі HAMVEE, сучасні протитанкові ракетні комплекси. Звертається також увага на розширення обміну розвідданими, проведення додаткових навчань та посилення допомоги у реформі сектору оборонної промисловості.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram