Трамп вперше йде у відпустку
Загрузка плеера...

Останні місяці були для президента США Дональда Трампа дуже напруженими: візити до європейських країн, участь у саміті "Великої двадцятки", проведення реформи охорони здоров’я, боротьба зі звинуваченнями у зв’язках з Росією. Голова держави втомився і вирішив скористатися своїм законним правом на відпустку. Впродовж 17 днів його обов’язки буде виконувати віце-президент Майк Пенс.

За інформацією ЗМІ, відпочивати Трамп буде у власному гольф-клубі, розташованому в штаті Нью-Джерсі. Тим часом в Овальному кабінеті та у всьому західному крилі Білого дому проведуть деякі ремонтні роботи. Зокрема, планується замінити систему охолодження й опалювання, яка була встановлена майже 30 років тому.

Цікаво, що під час своєї бізнес-кар’єри Дональд Трамп досить зневажливо ставився до людей, що брали відпустки. У своїй книзі, що була опублікована 2004 року, мільярдер радив тим, хто прагне стати по-справжньому успішним, ніколи не відриватися від роботи. Очевидно, що досвід великої політики змінив погляди Трампа на це питання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram