Україна "тролить" Росію у Twitter
Загрузка плеера...

Протистояння між країнами у сучасному світі відбуваються не лише на геополітичній арені, але й у соціальних мережах. Офіційний український Twitter-акаунт вчергове познущався над Росією, залишивши уїдливий коментар до одного з постів.

Ввечері 2 серпня адміністратори сторінки країни-агресора опублікували повідомлення, що починається словами "Хто до нас із санкціями прийде, той від санкцій і загине". Очевидно, це була спроба "гідно" відповісти на новину про підписання президентом США Дональдом Трампом закону щодо нових економічних обмежень на адресу РФ. До посту росіяни чомусь прикріпили відео з фестивалю історичної реконструкції у місті Зарайськ Московської області.

Український акаунт вказав своїм колегам-окупантам, що якби вони поважали міжнародне право, то могли б не бігати з дерев’янами палками, а посилати космічні місії на Марс.

Коментар супроводжує кадр з популярного американського саркастичного мультсеріалу "Південний парк", де герої розмахують іграшковими мечами. Зазначимо, що пост Росії отримав усього 658 вподобань, в той час як український – майже 2 тисячі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram