Суд над Януковичем знову перенесли
Загрузка плеера...

3 серпня Оболонський райсуд Києва вкотре розпочав засідання у справі про державну зраду колишнього президента України Віктора Януковича. Втім, розгляд тривав недовго, адже на прохання адвоката слухання перенесли. Наступний розгляд має відбутися 10 серпня.

Захисники екс-президента звернулись до суду з клопотанням про надання додаткового часу для ознайомлення з матеріалами справи. Прохання адвокатів задовольнили частково, надавши їм не місяць, як вони просили, а лише тиждень. Щоправда, у Генеральній прокуратурі вважають, що адвокати "легітимного" мали вдосталь часу, аби вивчити документи.

Слід зазначити, що у справі з'явився новий свідок. 15 серпня суд заслухає Юрія Сергеєва, який до 2015 року виконував обов'язки постійного представника України в ООН.

Місяць тому Віктор Янукович заявив про відмову від участі у судовому процесі. Проте він не забув про розгляд своєї справи. Перед черговим слуханням НАБУ і ГПУ отримали заяву "легітимного". Екс-президент поскаржився на суддів Оболонського райсуду і попросив притягти їх до кримінальної відповідальності за винесення неправосудних рішень.

Про підозру у державній зраді Януковичу оголосили наприкінці листопада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram