Патрульні розбили майже півтисячі своїх авто
Загрузка плеера...

Із початку 2017 року працівники управлінь патрульної поліції загалом по всій України пошкодили 461 службовий автомобіль внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомив департамент патрульної поліції у відповідь на запит видання "Главком".

У документі повідомляється, що найбільше машин розбили столичні копи – 150 одиниць. Їх колеги у Харкові пошкодили 45 автомобілів, в Одесі – 36, у Львові – 34, у Дніпрі – 33. Усього по 3 поліцейські машини стали учасниками ДТП у Рівному, Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

Правоохоронці поінформували, що сума завданих збитків становить близько 6 млн грн. Крім того, також зазначається, що загалом за останні два роки парк управлінь патрульної поліції поповнився 1514 службовими автомобілями.

Нагадаємо, що патрульну поліцію неодноразово критикували за низький рівень підготовки і непрофесіоналізм. Експерти вказують, що останнім часом ситуація значно погіршилася, оскільки багато мотивованих людей із належною освітою вже полишили лави поліції через скандали та пресинг із боку керівництва.

До прикладу, у липні Дніпровський правозахисник і член громадської організації ЗОВ Олександр Слободенюк повідомив, що за 10 місяців 2016 року на ремонт і обслуговування патрульних Prius Дніпра було списано 2 млн гривень, а патрульні ремонтують автомобілі за свій рахунок на неавторизованих сервісах.

Наприкінці травня автопарк Нацполіції поповнили 635 нових гібридних позашляховиків Mitsubishi Outlander. Як стало відомо, перший кросовер примудрилися розбити копи у Кам'янському Дніпропетровської області.

У соцмережах деякі скептики зазначають, що надовго цього автопарку правоохоронцям не вистачить.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram