У Миколаєві з’явилася "освіжаюча рамка"
Загрузка плеера...

Серпнева спека бє рекорди – стовпчик термометра вже четверту добу неухильно повзе вгору. У Миколаєві найближчим часом очікують на температуру сорок градусів Цельсія. Аби попіклуватися про здоровя містян, місцева влада вирішила встановити на розі вулиць Соборної та Адміральської "освіжаючу рамку".

Виглядає "інновація" як звичайний пункт санітарної обробки, тільки замість хімікатів розпилюється прохолодна вода. Встановили рамку співробітники Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Миколаївській області. Кожен бажаючий може пройти через неї та трохи збадьоритися й відпочити від нищівного сонця. Працюватиме рамка щодня з 10 ранку до 6 вечора. Поряд постійно чергуватиме рятувальник, готовий надати допомогу тим, кому від спеки стане погано.

Поки в Миколаєві тестують подібні прилади, у інших регіонах почали вводити "сієсти". Міська рада Кременчука, надихнувшись прикладом очільника Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, офіційно скоротила робочий день на одну годину. В уряді кажуть, що кожен роботодавець може самостійно ухвалювати рішення щодо зміни графіку на час спеки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram