Transparency проти переслідування Шабуніна
Загрузка плеера...

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International вважає, що відкриття кримінального провадження проти керівництва "Центру протидії корупції" є тиском на громадських активістів.

На своїй сторінці у Facebook українське представництво мережі заявило, що останнім часом нападки влади на громадські організації стали все більш частими. Тут закликали уряд утриматися від переслідувань активістів.

У Transparency International додали, що утисків зазнає не лише "Центр протидії корупції", який очолює Віталій Шабунін, а й українське представництво організації. Тут вважають, що це – результат вимог щодо здійснення належного судочинства. Виконавчий директор "Transparency International Україна" Ярослав Юрчишин вважає, що така взаємодія влади і громадянського суспільства неприпустима. У міжнародній організації заявили, що негативні тенденції свідчать про згортання демократичних процесів.

Кримінальне провадження проти керівників "Центру протидії корупції" відкрило слідче управління фіскальної служби столиці.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram