Трамп скасовує імміграційну лотерею
Загрузка плеера...

Під час передвиборчої кампанії Дональд Трамп багато уваги приділяв питанню обмеження імміграції на територію Сполучених Штатів. Впродовж півроку перебування республіканця на посаді президента мова здебільшого заходила про будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Втім, зараз хазяїн Білого дому готує більш жорсткі заходи.

Трамп та група сенаторів виступили з ініціативою скасувати диверсифікаційну лотерею, під час якої між заявниками розігруються "грінкарди" – посвідки на проживання, що дають право працевлаштовуватися у США. Президент вважає, що держава надто довго експлуатувала цю низькокваліфіковану систему і видала надмірну кількість дозвільних документів. Внаслідок цього ринок праці заполонили мігранти, що відбирають робочі місця у американців.

Замість лотереї буде запроваджено нову процедуру відбору власників "грінкардів", згідно з якою право на проживання отримають лише ті іноземці, що володіють англійською мовою, можуть фінансово забезпечити себе та сім’ю, а також демонструють знання та вміння, корисні для економіки США. У Білому домі переконані, що після набуття відповідним законом чинності мігранти стануть ближчими до того, аби досягнути Американської мрії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram