У Дніпрі почали будувати "Історичний музей"
Загрузка плеера...

Метрополітен у Дніпрі не розвивався з самого відкриття у 1995 році. Премєри та президенти змінювалися, кожен з них заявляв про виділення коштів на будівництво нових станцій, але ситуація залишалася незмінною. Дніпровська підземка й досі залишається найкоротшою у світі – усього сім кілометрів.

Голова держави Петро Порошенко під час нещодавнього візиту до міста пообіцяв, що нова пускова ділянка все ж буде здана в експлуатацію впродовж наступних чотирьох років. Оптимізму гаранта не розділив міський голова Борис Філатов, що після інспекції розкритикував темпи спорудження об’єктів.

Втім, прогрес все ж є. За повідомленнями місцевих ЗМІ, 2 серпня розпочалися роботи на місці майбутньої станції "Історичний музей". Вона стане третьою у продовженні гілки після "Театральної" та "Центральної". Поки що працівники "метробуду" розчищають територію та підганяють спецтехніку. Зазначимо, що "Історичний музей", згідно з проектом, має стати другою за глибиною залягання станцією метро в Європі після київської "Арсенальної".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram