Уряд визнав помилку в угоді про ЗВТ із Канадою
Загрузка плеера...

Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою таки містить помилку. У українському перекладі документу переплутали правила скасування митних платежів для українських і канадських товарів.

Цей факт визнало Міністерство економічного розвитку та торгівлі. Прес-служба відомства повідомила, що у додатку про "Тарифний графік Канади" у англійському та французькому варіантах перелічено правила, які застосовуватимуть до українських імпортерів. В українському варіанті документу, натомість, мова йде про зниження мита для канадської продукції. Справа в тому, що обидві країни скасовуватимуть платежі несиметрично. Україна відмовляється від 72% митних зборів, а Канада – від 98%.

У Мінекономрозвитку заявили, що вже вжили заходів для виправлення помилки. Крім того, у міністерстві стверджують, що хиби у тексті не вплинуть на українських підприємців. МЕРТ повідомило про підготовку додаткового роз'яснення для українських експортерів. Митники при оформленні товарів з Канади користуватимуться автентичними документами.

Угода про зону вільної торгівлі набула чинності 1 серпня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram