Ера Кличків офіційно завершена
Загрузка плеера...

41-річний олімпійський чемпіон Атланти, багаторічний чемпіон світу за п’ятьма найпрестижнішими версіями, кавалер ордену "За мужність" першого ступеня Володимир Кличко вирішив завершити професійну боксерську кар’єру. Про це спортсмен повідомив на своєму офіційному сайті у відео-зверненні до прихильників.

Володимир Кличко, боксер:

"В какой-то момент жизни в силу различных обстоятельств мы должны или хотим переключить, так сказать, нашу активную часть жизни и подготовиться к следующей главе, к новым вызовам, испытаниям, с которыми придется столкнуться. Очевидно. Я не исключение из правил. И сейчас пришла моя очередь сделать это". 

Таким чином, реванш між Володимиром Кличком та британцем Ентоні Джошуа, що міг стати головним поєдинком року, не відбудеться.

За майже 21 рік на профі-ринзі українець провів 69 боїв, у яких здобув 64 перемоги, в тому числі 53 – достроково. Експерти вважають його одним з найкращих важковаговиків за всю історію спорту. Разом з братом Володимир змусив увесь світ дізнатися про Україну. Його досягнення – це гордість держави, яку пам’ятатимуть ще довгі й довгі роки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram