"Динамо" повторило "подвиг" донеччан

Кажуть, що снаряд двічі в одну воронку не падає. Футболісти "Динамо" у середу цілковито спростували цю приказку. Кияни повторили ганебну долю "Шахтаря" минулорічної давнини, програвши швейцарському "Янг Бойз" та вилетівши з кваліфікації Ліги чемпіонів.

Тиждень тому підопічні Олександра Хацкевича були на голову сильнішими клубу з Берну, але пропустили необов’язковий гол на останніх хвилинах. У матчі-відповіді "Динамо" та "Янг Бойз" ніби помінялись місцями. Швейцарці постійно атакували, а в українців не виходило абсолютно нічого. Вже на 12-ій хвилині гості програвали: Гійом Оаро реалізував пенальті, призначений за дуже сумнівний фол Миколи Морозюка.

Якби не впевнена гра Максима Коваля, рахунок був би непристойним. Втім, за іронією долі, саме помилка молодого голкіпера стала для "Динамо" фатальною. На 89-ій хвилині він не зміг зафіксувати м’яч після розіграшу кутового. Гол записали на Джордана Лотомбу, хоча мав місце рикошет від гравця у білій футболці. Після матчу Коваль узяв на себе сміливість та вибачився перед вболівальниками – єдиний серед киян.

0:2 – дежавю з шалено гірким присмаком. Цього сезону гімн Ліги чемпіонів у Києві прозвучить лише у травні, коли НСК "Олімпійський" прийме фінал турніру.