Трамп підписав закон про посилення санкцій
Загрузка плеера...

Білий дім офіційно підтвердив підписання президентом США Дональдом Трампом закону про введення нових санкцій проти Російської Федерації, Ірану та Північної Кореї.

Як зазначила представник Білого дому Сара Сандерс, глава держави не згоден із деякими технічними положеннями закону, однак схвалює викладені в ньому загальні принципи. Зокрема, він підтримує ідею чинення жорсткого тиску і підписав документ заради збереження "національної єдності" держави.

Представники влади Ірану заявили, що обмеження з боку США порушують умови ядерної угоди між двома державами. Крім того, у Тегерані пообіцяли вжити у відповідь "адекватні та пропорційні заходи".

У Кремлі зазначили, що підписання Трампом закону про нові санкції проти Росії де-факто нічого не змінює і Москва не відповідатиме на це новими обмеженнями.

Водночас прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв вважає, що антиросійські санкції є оголошенням повноцінної торгової війни. У таких умовах прийшов кінець надіям на покращення відносин зі США.

Медведєв також наголосив, що адміністрація Трампа продемонструвала повне безсилля, що змінює розклад сил в політичних колах Сполучених Штатів.

Нагадаємо, сам Трамп заявив, що підписаний ним закон про додаткові санкції проти Росії передбачає можливість припинення обмежувальних заходів проти російської розвідки та оборонного сектора. Він також додав, що Сполучені Штати врахували зауваження Євросоюзу, пов'язані з енергетикою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram