Медики вели наркобізнес і псевдореабілітацію
Загрузка плеера...

У поліції повідомили про викриття мережі незаконних реабілітаційних центрів. Ці заклади були розташовані у Києві та Київській області. Правоохоронці повідомляють, що так звані рехаби були звичайними приватними будинками, де утримували людей з алкогольною, наркотичною та ігровою залежністю. До пацієнтів, які хотіли полишити приміщення, застосовували фізичну силу та кайданки. У одному будинку тримали до 15 осіб.

Поліцейські стверджують, що під час "лікування" людям із залежністю робили ін'єкції психотропів та забороненого препарату "Сибазону". Жодних ліцензій на проведення реабілітаційної роботи "центри" не мали.

За "лікування" залежні та їх родичі платили чималі гроші – до 12 тис. грн на місяць, медпрепарати оплачували окремо. Зазначимо, що цей бізнес організували медичні працівники. У поліції стверджують, що викрити мережу псевдореабілітаційних центрів змогли після того, як було затримано медсестру, яка робила людям ін'єкції заборонених препаратів. Пізніше виявилось, що жінка разом з колегами займалась поширенням наркотичних речовин. Зловмисники, вірогідно, вкрали частину препаратів у лікарні, де вони працювали, адже на знайдених медикаментах було маркування державної закупівлі. Зараз проти затриманих відкрито кримінальне провадження, поліція встановлює всіх причетних до контрабанди наркотиків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram