Москаль ввів для закарпатців сієсту
Загрузка плеера...

Україна перетворилася на тропіки: стовпчик термометра у містах досягає позначки у 35-37 градусів. Синоптики прогнозують, що аномальна спека протримається щонайменше до 10 серпня. На цей період губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль вирішив запровадити для мешканців регіону своєрідну сієсту.

Голова облдержадміністрації ухвалив безпрецедентне для нашої держави рішення, на офіційному рівні не закликавши, а зобов’язавши підприємства скоротити робочий день на одну годину. На переконання чиновника, працювати за нинішніх погодних умов можна лише в приміщеннях, обладнаних кондиціонером, а таких, на жаль, не так і багато. Додатково Геннадій Геннадійович просить керівників установ будь-якої форми власності давати робітникам більше часу на перепочинок та відмовитися від виконання завдань підвищеної небезпеки.

Втрачені внаслідок "сієсти по-закарпатськи" години нікуди не дінуться. Їх перенесуть на той період, коли температура опуститься до норми. Орієнтовно, перепрацьовувати доведеться наприкінці серпня – на початку вересня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram