У Міносвіти розповіли, хто потрапить на бюджет
Загрузка плеера...

Міністерство освіти і науки України оприлюднило результати вступної кампанії. За її результатами більше 60 тисяч вступників були рекомендовані до зарахування на бюджет. Відповідну інформацію надіслали до особистих електронних кабінетів абітурієнтів.

Для того, щоб нарешті стати першокурсниками, ці вступники повинні подати до вишів оригінали документів. Останній термін подачі – 5 серпня, прийом документів завершать о 12 годині. Ще дві доби триватиме зарахування.

У Міністерстві освіти і науки заявили, що вільні місця розподіллять між пільговими категоріями – дітьми учасників бойових дій та Героїв Небесної Сотні. Крім того, на держзамовлення можуть розраховувати деякі абітурієнти, що вступали на технічні і природничі спеціальності. Щоправда, у них з'явиться шанс лише у тому разі, якщо хтось із рекомендованих до зарахування на бюджет не встигне здати документи або відмовиться від навчання. Остаточно розподілити місця повинні 18 серпня.

Нагадаємо, нещодавно уряд затвердив обсяг державного замовлення. За державний кошт зможуть навчатися більше 212 тис. осіб. Приймальні комісії вже розпочали прийом оригіналів документів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram